ENDLESS SUMMER – KRÓLOWIE LATA / / SARAPATA / IKARVS / ITADORI [Klub Studencki Spirala]

Impreza taneczna sob.. 15 kw. / 21:00 , KS SPIRALA
Zapraszamy na pierwszą odsłonę imprezy pod nazwą: Endless Summer – Królowie lata, na której wystąpią najlepsi przedstawiciele muzyki elektronicznej, goście najlepszych festiwali takich jak Fest Festiwal, Wisłoujście, Summer Contrast czy LAS Festval.
Nie zabraknie eklektycznych brzmień z gatunku electro, psychodelic, downtempo czy melodic techno oraz energii płynącej z performatywnej formy występów zaproszonych artystów.
Tym razem gościmy dwa duety: Sarapata oraz Ikarvs, natomiast imprezę rozkręci reprezentant alternatywnej sceny electro Itadori
SARAPATA
„Sarapata to duet elektroniczny braci Michała i Mateusza, krakowskich producentów i muzyków, na co dzień współpracujących z uznanymi polskimi artystami. Łączą w sobie wiele skrajności, ale i doświadczeń zdobytych na różnych biegunach muzycznej wędrówki.
Zamiłowanie do harmonii wynieśli z towarzyszenia zespołowi Lor czy Paulinie Przybysz oraz ze współtworzenia w przeszłości własnej formacji Salk. Brzmienie projektu Sarapata to wypadkowa wielu czynników. Z jednej strony bagaż doświadczeń, z drugiej najbliższe sercu inspiracje, a z trzeciej własna ścieżka, którą wspólnie podążają od lat. Na przekór trendom Sarapata odkrywają przed słuchaczami brzmienie pełne, barwne i bogate, a co najważniejsze – brzmienie, które nie pozwala spokojnie stać w miejscu.”
IKARVS
„Dobry trip” to z kolei określenie ich występów live. I rzeczywiście, wygląda to jak performens: dwie postaci wyrwane prosto z jakiegoś queerowego fantasy wiją się na scenie, samplują na żywo dźwięki z publiczności, ich anielskie wokale w jednej chwili zamieniają na upiornie zmodulowane odgłosy, a cała ta szalona karawana jedzie do tego na masywnym bicie i głębokim jak k-hole basie. Większość z ich melodii oraz bitów jest improwizacją. Robi wrażenie…”
ITADORI
Laboratorium muzyczne Itadori’ego to określenie idealnie wpisujące się w jego osobliwe podejście do muzyki. Zabawa dźwiękiem i formą przełamuje schematy i nie pozwala na nudę, wprowadza w pozytywny trans i zachęca do ruchu.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 15.04.23
Drzwi: 20:00
Start: 21:00
Bilety: 40zł GOING / 50zł w dniu imprezy
ENDLESS SUMMER – KRÓLOWIE LATA / / SARAPATA / IKARVS / ITADORI [Klub Studencki Spirala]