IMPRO STUDENT! Warsztaty z podstaw improwizacji

Stand-up / Kabaret śr.. 9 mar / 18:00 , Teatralna, wydarzenie darmowe
WARSZTATY przeznaczone są tylko dla studentów Politechniki Śląskiej i są NIEODPŁATNE.
ZAPISY na:
32 237-14-80
mrowisko@polsl.pl
IMPRO student! to seria warsztatów z podstaw improwizacji, które w bezpiecznej atmosferze akceptacji wyposażą Cię w niezbędny ekwipunek i solidne podstawy, aby śmiało kroczyć ścieżką w głąb świata spontanicznego kreowania rzeczywistości!
WARSZTATY Z IMPROWIZACJI? A CO MI TO DA?
Otworzysz się, odkryjesz swoje niewyczerpane pokłady kreatywności poznasz techniki spontanicznego kreowania scen, postaci i rzeczywistości.
Posiądziesz wiedzę, jak walczyć ze znanym wszystkim potworem – stresem.
Zaktualizujesz swoje umiejętności aktorskie, poćwiczysz emisję i impostację głosu, zwiększysz swoją świadomość, odkryjesz emocje, a przede wszystkim będziesz się wybornie bawić!
Warsztat ma formę gier, zabaw i zadań aktorskich, które nauczą Cię jak:
– Uwolnić kreatywność i spontaniczność
– Przekonać się, że Twoje pomysły też są dobre!
– Być bardziej tu i teraz, bardziej na TAK!
– Zwiększyć pewność siebie
– Poradzić sobie ze stresem na scenie
– Aktywnie słuchać
– Oddać kontrolę
– Lepiej komunikować się i działać w grupie
– Budować postaci
– Ucieleśniać emocje
– Tworzyć krótkie improwizowane scenki i historie
TRENER: SZYMON PASZEK
Trener impro oraz biznesu, improwizator sceniczny, mówca TEDx, przedsiębiorca i komik. Prywatnie – człowiek.
Improwizacji uczył się od najlepszych na całym świecie. Ukończył m.in. Improv College Toronto. Występował na deskach Teatru Korez, Teatru Żelaznego i Teatru Rozrywki. Twórca i prezes Impro Silesia. Członek Teatru Improwizacji A propos, Kolektywu Impro Silesia, Bez Puenty Impro oraz ½ Duetu Olina & Paś.
Zwycięzca I Ogólnopolskiego Przeglądu Improwizacji Teatralnej „Impet”.
Trenerstwa uczył się w szkole trenerów, a najbardziej w boju, na sali szkoleniowej podczas prawie tysiąca warsztatów, szkoleń i treningów w Szkole Impro Silesia i nie tylko.
IMPRO STUDENT! Warsztaty z podstaw improwizacji