KASHELL – koncert premierowy

Koncert sob.. 9 kw. / 20:00 , Klubowa
KASHELL – premierowy koncert w gliwickiej Spirali.
BILETY do nabycia: https://tiny.pl/9cphw
KASHELL to nowy zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina ( Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama ( Von Marszala) Marszałkowskiego.
Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Słychać to bardzo dobrze w utworze „Chłopak”, który jest pierwszym singlem promującym debiutancki album zespołu.
Teledysk można zobaczyć tu: https://www.youtube.com/watch?v=1zA-__9Kfrg
Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu.
Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają siedem albumów, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować.
Wspólny projekt z Abradabem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy. Singiel „Chłopak” pokazuje część ich potencjału, a całą jego siłę poznamy na albumie ,,Kashell’’ który pojawi się już w listopadzie. To będzie mocna rzecz!
09.04.21 godz. 20.00
Klub Studencki Spirala
Pszczyńska 85, Gliwice
Bilety w przedsprzedaży pojawią się w goingapp.pl oraz w kasie CKS Mrowisko / Spirala w cenie 50 zł i 60 w dniu koncertu.
KASHELL – koncert premierowy