Magdalena Kumorek & Tubis Trio w Gliwicach!

Koncert czw.. 30 kw. / 18:00

Magdalena Kumorek & Tubis Trio – KOMEDA / PERSPEKTYWA NOVA, to wspólne muzyczne poszukiwania nowych wersji popularnych i lubianych piosenek Krzysztofa Komedy.
Niepowtarzalne „Tubisowe” radosne brzmienie, duża doza zabawy formą i melodią Komedowych piosenek, a także świetne teksty autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek, to ciekawa, niebanalna propozycja rzucająca nowe światło na twórczość Komedy w 50 rocznice jego śmierci.

Otwarcie Drzwi: 18:00
Start Koncertu: 19:00
Bilety: 49 PLN / 59 PLN

Magdalena Kumorek – szerszej publiczności znana z filmów „Poranek kojota”, „Układ zamknięty” czy serialu „Przepis na życie”- wnosi tutaj wrażliwość na synergię słowa i melodii w piosence. Wokalny warsztat aktorki, laureatki kilku konkursów i festiwali piosenki aktorskiej, oparty jest o jej wieloletnią prace na muzycznej scenie. Jednym z jej ważnych etapów była autorska płyta „Śmiercie” z muzyką skomponowaną przez wokalistkę do słów wspaniałego polskiego poety – Bolesława Leśmiana.

Tubis Trio, czyli Maciej Tubis, Paweł Puszczało i Przemek Pacan, to natomiast jeden z najbardziej oryginalnych, prężnie rozwijających się w ostatnich latach zespołów jazzowych. Ostatnie płyty studyjne ,”The Truth” oraz „Flashback” zostały entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów w kraju i za granicą, a koncerty zespołu, to duża dawka pozytywnej energii o charakterystycznym i niepowtarzalnym brzmieniu.

Wydarzenie FB
Magdalena Kumorek & Tubis Trio w Gliwicach!