KONCERT ODWOŁANY!!!!! ZAMILSKA spiralaROOM

Koncert sob.. 27 lut / 21:00 , Klubowa

Na kolejną imprezę spiralaROOM udało nam się zaprosić jedną z najciekawszych postaci techno w Polsce.

Historia Zamilskiej to przykład jednej z najbardziej błyskawicznych i spektakularnych karier w świecie polskiej muzyki niezależnej. Debiutowała utworami Quarrel i Duel 35 (który został wykorzystany podczas pokazu Dior w Tokyo). Pierwszy album Untune z 2014 pozwolił jej zaistnieć w świadomości słuchaczy i zaowocował występami w całej Europie. Drugie wydawnictwo, Undone z 2016, nominowane było do Fryderyka w kategorii „Elektronika” i ugruntowało jej pozycję na rynku muzycznym.
Najnowszy album „Uncovered” to muzyczna opowieść pełna niepokoju, trójwymiarowej przestrzeni i basu, dopełniona charakterystycznym dla Zamilskiej transowym bitem, który także otrzymał nominację do Fryderyka 2020 w kategorii „Elektronika”.

Grał jej utwory w swoim programie radiowym w BBC sam Iggy Pop, ale też Mary Anne Hobbs i Tom Ravenscroft. Jej „FuckFray” Nine Inch Nails umieściło na swojej oficjalnej playliście muzycznych rekomendacji na Spotify. Muzyka ZAMILSKIEJ pojawia się w najgorętszej grze komputerowej sezonu: RUINER (soundtrack nagrodzony statuetką DIGITAL DRAGONS 2018), ale też w nagrodzonym w Cannes krótkometrażowym filmie „Najpiękniejsze Fajerwerki Ever” Aleksandry Terpińskiej. W 2018 Remix utworu Gazelle Twin w wykonaniu ZAMILSKIEJ zasilił ścieżkę dźwiękową serialu ABC „How to Get Away With Murder”. ZAMILSKA stworzyła też muzykę na potrzeby filmu dokumentalnego „Turyści” pokazywanego na festiwalach polskich i zagranicznych. Na swoim koncie ma też debiut producencki: utworu Pauliny Przybysz. Ich „Dzielne Kobiety” znalazły się na ostatniej płycie Pauliny „Chodź Tu”, za którą Przybysz otrzymała statuetkę FRYDERYK 2017.

ZAMILSKA

Social Media:
https://www.facebook.com/zamilska
Twitter @zamilska
instagram @zamilska
bandcamp: zamilskaofficial.bandcamp.com
www.zamilska.com

DIRTY MUSTACHE aka KEN-G

Marek Kędziora dj i promotor mieszkający w Gliwicach.
Zainspirowany niekonwencjonalnymi dźwiękami takich artystów jak: Daniel Bell, Matthew Herbert czy gliwicki dj Cisco (Dustone), rozpoczął swoją przygodę z muzyką elektroniczną w 2002 roku.
Duży wpływ na jego styl wywarły odbywające się w tamtym czasie imprezy „Dub Test”, gdzie miał okazję poznać esencję muzyki elektronicznej, a także usłyszeć członków grupy „Audioport” i „Mekkatech”: 105L, Optik i Zebo.
W ciągu kolejnych lat coraz bardziej zagłębiał się w świecie muzyki szukając swojego miejsca. Pierwsze sety prezentowane w klubach zdominował deep house i tribal.
W późniejszych latach były to tech house i minimal.
Ostatnimi czasy Marek charakteryzował się mrocznym i minimalistycznym brzmieniem.
Rezydent Katowickiego klubu Prepar, z którym był związany od samego początku działalności klubu.
Zdobyte w trakcie 18 lat grania doświadczenie sceniczne oraz nabyta świadomość różnorodności gatunków nie pozwała mu na jasne określenie się w ramach jednego stylu muzycznego.
Jego obecnie prezentowany styl jest na tyle różnorodny, że pozwala trafić do nawet najbardziej wymagającego odbiorcy muzyki elektronicznej. Nie klasyfikuje swojej muzyki w sztywnych ramach, co pozwala mu zaskakiwać nowych odbiorców.
Przez cały ten okres, wspólnie ze znajomymi, stara się promować muzykę w Gliwicach organizując cykl imprez pod nazwa „Gardenbeat” i „Electronic Adventure”.

BILETY:

– 20 pln (I pula) dostępna już tylko w kasie klubu
– 25 pln (II pula)
– 30 pln (w dniu koncertu)

Dostępne na GOING oraz w kasie klubu (od 3.02)

KONCERT ODWOŁANY!!!!! ZAMILSKA spiralaROOM