Pierwsze szachowe mistrzostwa AEGEE Gliwice – turniej OPEN

Spotkanie śr.. 1 gru / 18:00 , Klubowa, wydarzenie darmowe
Dla pasjonatów łamigłówek umysłowych, gry królewskiej i tych którzy chcą przyjemnie spędzić czas.
Pierwszy turniej szachowy AEGEE Gliwice odbędzie się już 1 grudnia 2021 w klubie studenckim Spirala w Gliwicach w godzinach 18:00-21:00.
Zagramy systemem 7 rund po 10 minut na zawodnika. Turniej odbędzie się w systemie szwajcarskim tak jak wiodące zawody szachowe rozgrywane na całym świecie. Emocje gwarantowane.
Dla najlepszych przewidziane nagrody. 🙂
Kilka słów o organizacji studenckiej AEGEE. Stowarzyszenie Europejskie Forum Studentów AEGEE-Gliwice to lokalny oddział międzynarodowej organizacji studenckiej AEGEE łączącej około 11 tysięcy byłych i obecnych studentów z ponad 170 miast Europy.
Działalność AEGEE skupia się na wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami z różnych krajów, budowaniu otwartego społeczeństwa oraz promowaniu idei integracji europejskiej, realizowanej w czterech głównych obszarach działania, do których należą: edukacja nieformalna, projekty tematyczne, polityka i rzecznictwo oraz forum do dyskusji.
Zawody będzie koordynował członek AEGEE, Paweł Koza, brązowy medalista Mistrzostw Polski w szachach z 2021 roku oraz organizator licznych zawodów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.
Organizator zastrzega sobie możliwe zmiany w regulaminie w przypadku warunków szczególnych.
Pierwsze szachowe mistrzostwa AEGEE Gliwice – turniej OPEN