MADY BABY KROPKA KLIK! Gianiny Cărbunariu – teATRalny kalejdoskop

Teatr sob.. 5 mar / 19:00 , Teatralna, wydarzenie darmowe
Akademicki Teatr Remont Politechniki Śląskiej serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie ze spektaklem “MADY BABY KROPKA KLIK!” Gianiny Cărbunariu w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego!!
Premierowe wieczory tego tytułu miały miejsce w czerwcu 2021 roku i otrzymaliśmy wiele znakomitych recenzji oraz ciepłych słów od publiczności. Spektakl ten był również prezentowany w nurcie konkursowym Tyskich Spotkań Teatralnych, a także przeszedł wstępne preselekcje do narody Złote Maski za 2021 rok.
WSTĘP WOLNY!!!
REŻYSERIA: Grzegorz Kempinsky
KOSTIUMY: Ilona Kanclerz
MUZYKA: Marcin Müller
OBSADA: Michalina Błach, Kamila Borowiak, Katarzyna Broy, Weronika Psiuk, Monika Szendzielorz, Kamil Balzam, Grzegorz Czerepak, Kacper Łokieć, Maciej Łyczko, Damian Rak, Mariusz Rogala
Sztuka w jednym akcie, czas trwania: ok. 90 minut bez przerwy
Spektakl przedstawia wstrząsające losy trojga rumuńskich emigrantów, którzy zachłyśnięci marzeniami o lepszym życiu w odległej Irlandii, próbują realizować je nie zważając na bolesne konsekwencje. W zasadzie dzieli ich wszystko, a zwłaszcza mentalność i charaktery. Na pewno jednak nie mają zamiaru wracać do biednej Rumunii i chcą zalegalizować swój pobyt w obcym kraju. Środki, które mają przybliżyć ich do tego celu są jednak cokolwiek podejrzane. Ponieważ nie za dobrze im się wiedzie na obczyźnie, postanawiają stworzyć stronę internetową z domowym porno, co okazuje się być nie najlepszym pomysłem… Bezwzględny alfons o knajackim usposobieniu, wrażliwy student sztuk wizualnych, który z czasem diametralnie zmienia swoje oblicze oraz marząca o wielkiej karierze młodziutka i naiwna dziewczyna to bohaterowie najnowszej produkcji Remontu, która funduje widzom niesamowity kalejdoskop silnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji trzymających w napięciu do końca.
UWAGA: Spektakl dla widzów 16+ !!
Wydarzenie FB
MADY BABY KROPKA KLIK! Gianiny Cărbunariu – teATRalny kalejdoskop