Odwołane „O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku” spektakl dla dzieci

Teatr śr.. 27 maj / 17:30 , Teatralna

Teatr Moich Marzeń zaprasza na bajkę muzyczną „O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku”. Barwna opowieść o perypetiach dziewczynki wędrującej przez las do chorej babci.
Dzięki fantazji twórczej autora scenariusza udało się stworzyć niepowtarzalny splot wydarzeń i występujących w nim postaci. Z natury zły wilk jest Dżentelmenem, który uwielbia zapach kwiatów. Postacią, która wplątuje wilka w intrygę wyzwalając w nim pierwotne instynkty jest podstępna wiewiórka.
To zestawienie charakterów nasuwa w trakcie trwania przedstawienia dwa przysłowia : ” Nie taki diabeł straszny jak go malują i ” Nie wszystko złoto, co się świeci „. Spektakl niesie również inne wartości edukacyjne i jak każda bajka kończy się czytelnym dla widza morałem. Dynamika, z jaką jest wyreżyserowana ta sztuka, udziela się widzom w każdym wieku, czego dowodem są liczne wybuchy euforii i śmiechu.
Rockowa piosenka babci czy charakterystyczna postać gajowego podsycają jeszcze bardziej zbudowaną atmosferę. Dzięki tym walorom najmłodsza publiczność wychodzi z niego uśmiechnięta. Barwna scenografia, bogate kostiumy i niepowtarzalne maski przy udziale efektów specjalnych pozostawiają na długi czas bajkowe wspomnienia. Należy też podkreślić profesjonalną grę aktorów, którzy poprzez interakcję z dziećmi wciągają je w zaczarowany świat. Całość spektaklu dopełniają piosenki, których refreny są śpiewane jeszcze długo po opuszczeniu kurtyny
Czas trwania spektaklu: 1 godzina 10 minut
Wiek: od 3 do 10 lat.

Bilety w cenie: 25 zł
Do zakupienia w kasie CKS MROWISKO od 06. 04. 2020
Kasa: 32 237 19 63

Wydarzenie FB
Odwołane „O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku”  spektakl dla dzieci