Spektakl muzyczny pt: ” Tak między nami „

Teatr wt.. 25 paź / 12:00 , wydarzenie darmowe
Forum Kultury Studenckiej znów w akcji! Zapraszamy na spektakl muzyczny pt: ” Tak między nami ” w wykonaniu Sceny Muzycznej Teatru PULS z Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Jedna z największych Polskich inicjatyw promujących kulturę studencką powraca, a Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko jest jego częścią! Tej jesieni w ramach projektu ŻAKART – edukacyjnego wymiaru kultury studenckiej, odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń w 13 polskich miastach, które połączy jedno – studencka energia! A już 25 października 2022r.do CKS Mrowisko zawita zespół Sceny Muzycznej Teatru PULS z Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Co nas czeka w Mrowisku?
9:00 – razem z Astrohunters.pl zapraszamy na popularnonaukową, multimedialną podróż w głąb czarnej dziury:
– Nigdy nie udało się wykonać zdjęcia czarnej dziury – o co chodzi z tym pierwszym historycznym zdjęciem czarnej dziury.
– Grawitacja nic nie przyciąga – rozważanie na temat natury czasoprzestrzeni.
– Czarne dziury to nie dziury, bo nie wyglądają – skąd wzięła się nazwa tych dziwnych obiektów i skąd wiadomo, że w ogóle istnieją
– W podróży po czarnych dziurach towarzyszyć nam będzie kosmiczna muzyka odtwarzana z gramofonu. Czy wiecie, że można zobaczyć dźwięk?
12:00 – spektakl muzyczny pt: ” Tak między nami „, w wykonaniu Sceny Muzycznej Teatru PULS z Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Występują : Anna Maria Antkowiak-Podolańczuk
Jakub Kociński
Adam Emil Szukała
Aranżacja muzyczna i akompaniament : Dawid Krupa
Adaptacja i inscenizacja : Paweł Antkowiak
Muzyczne opowiadanie – zabawnie i sentymentalnie o tym co między ludźmi ( czytaj : damsko – męskie relacje) zdarzyć się może. Na bazie znanych utworów polskich autorów i kompozytorów.
Zapraszamy społeczność Gliwic i okolic, w tym głównie młodzież licealną i studentów.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 25.10.22