Dobry Wieczór z Płytą Winylową – Michael Jackson [Klub Studencki Spirala]

Muzyka/Winyle pt.. 18 lis / 20:00 , Klub Studencki Spirala
Zapraszamy na kolejny Dobry Wieczór z Płytą Winylową
Michael Jackson
„Zaliczany do najwybitniejszych wykonawców i kompozytorów oraz najpopularniejszych artystów w historii, najlepiej sprzedający się artysta solowy wszech czasów i najbardziej nagradzany, najliczniej wprowadzany do galerii sław, największy artysta wszech czasów. Ze względu na swoje osiągnięcia w branży muzycznej nazywany Królem Popu.”
A kim Michael Jackson i jego muzyka jest dla mnie? Po pierwsze po prostu uwielbiam jego muzykę. Po drugie w wtedy, kiedy był na absolutnym topie chodziłem do liceum i byłem szczęśliwy, że jest. Po trzecie, patrząc z perspektywy czasu, wzniósł muzykę pop na szczyty szczytów!!!
My na Dobrym wieczorze zaprezentujemy listę największych przebojów Michela Jacksona z mojego nieobiektywnego punktu widzenia.
Jego muzyka z płyt winylowych brzmi naprawdę wybornie!
Życzę przyjemnego odbioru!
Bogusław Ziębowicz