Dobry Wieczór z Płytą Winylową – The POLICE

Wydarzenie muzyczne pt.. 17 wrz / 20:00 , Klubowa
W ramach naszych spiralowych słowno – muzycznych spotkań z cyklu Dobry Wieczór z Płytą Winylową zapraszamy na spotkanie z zespołem The Police.
Trzech wybitnych muzyków (Sting – bas i wokal, Andy Summers – gitara, Stewart Coperland – perkusja), którzy na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku stworzyli wybuchową mieszankę rocka z elementami jazzu, reagge i punk rocka. Zawarli ją na pięciu albumach, które sprzedały się w milionowych nakładach stając się od razu klasykami muzyki rockowej.
The Police to jeden z symboli dekady lat osiemdziesiątych, przykład oszałamiającej kariery przypłacony wypaleniem i tarciami między członkami grupy. „Po kilku latach wspólnego grania i licznych sukcesach nasza krucha demokracja zmieniła się w dyktaturę. Wrodzona skłonność Stinga do kontrolowania i robienia wszystkiego samodzielnie zaczęła się przejawiać w atmosferze zgryźliwości, jaka pojawiła się w zespole” – Andy Summers.
Historia The Police to gotowy scenariusz na fascynujący muzyczny thriller, z którym zmierzymy się w ten piątkowy wieczór.
Będzie muzyka ze sprzętu Hi-Fi i będą opowieści…
Zapraszamy serdecznie
Wstęp: 10 zł
Wydarzenie FB
Dobry Wieczór z Płytą Winylową – The POLICE